Будівельні матеріали

Відповідно до підпункту 6 п.13 постанови КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 було прийнято рішення здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у зв'язку з тим, що: - відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)

Очікувана вартість

128 147,52 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26385055
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04050, м. Київ, Київ, вул. Юрія Іллєнка 24
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Яковенко Надія Олександрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380442065032
E-mail:
Факс:
+380442065032

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Будівельні матеріали

Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали

Кількість:

1 808 штуки

Період доставки:

29 черв. 2023 – 15 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 04050, м. Київ, м. Київ, вул. Ю.Іллєнка, 24

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 черв. 2023 10:31

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
128 147,52 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Попов О П
Телефон: 0504445516 ЄДРПОУ:
38991944

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 29 черв. 2023 10:30

Пропозиція

128 147,52 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державна установа "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України"

Вас може зацікавити

Конструкційні матеріали будівельного призначення
Конструкційні матеріали будівельного призначення
Ім'я:
Олена Штельмах
E-mail: [email protected] Телефон: +380635798401 ЄДРПОУ:
38312856
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

117 253,56 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Оксана Шульга
E-mail: [email protected] Телефон: +380968027241 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44358275

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

95 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ламінат, підкладка під ламінат, плінтус, монтажні елементи для ламінату (закінчення, з’єднання, кути зовнішні та внутрішні)
Ламінат, підкладка під ламінат, плінтус, монтажні елементи для ламінату (закінчення, з’єднання, кути зовнішні та внутрішні)
Ім'я:
Руслан Костецький
E-mail: [email protected] Телефон: +380978564483 Веб сайт: ЄДРПОУ:
14372923

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

98 732,00 грн без ПДВ

Дивитись