Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)

01 червня 2023 року замовником було прийнято рішення про проведення відкритих торгів у порядку, визначеному Особливостями для закупівлі запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів) № UA-2023-06-01-002844-a на суму 350 000,00 грн. (триста п’ятдесят тисяч гривень 00 копійок) з ПДВ. Проте автоматично процедуру відмінено у зв’язку з відсутністю тендерних пропозицій. Згідно п. 6 ч. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 44 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений в тендерній документації.

Очікувана вартість

350 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03342184
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50000, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, провулок Дежньова, 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
КПТМ "Криворіжтепломережа" (Serhiy Mykolayovych Mitin (Director) Natalia Volodymyrivna Guliyeva (Head of Public Procurement Group))
Володіння мовою:
Телефон:
+380564095491, +380671523392
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)

Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Кількість:

75 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 50000, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Центральний склад, провулок Дежньова, 9

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 27 черв. 2023 11:53
Електронний підпис 27 черв. 2023 11:52

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
350 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
НІКОЛАЄНКО ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
Телефон: 80564959245 ЄДРПОУ:
21881235

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 27 черв. 2023 11:56
Електронний підпис 27 черв. 2023 11:57

Пропозиція

350 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КПТМ "Криворіжтепломережа"

Вас може зацікавити

Запасні частини для військової автомобільної техніки загального користування
Запасні частини для військової автомобільної техніки загального користування
Ім'я:
Артем Лещенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380633810482 ЄДРПОУ:
26637195

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

373 309,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Володимир Заніздра
E-mail: [email protected] Телефон: +380950130108 ЄДРПОУ:
26623342
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

279 082,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Микита Міллер
E-mail: [email protected] Телефон: +380751023644 ЄДРПОУ:
26642612

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

191 416,66 грн з ПДВ

Дивитись