Дизельне пальне

Закупівля здійснюється у відповідності до вимог пп. 6 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіті послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі Особливості), у зв'язку з відміненою процедурою відкритих торгів UA-2023-06-02-001965-a

Очікувана вартість

250 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21315096
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 30443, Хмельницька область, Село Ленківці, вул. Коськовецька 55
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Скомська Наталія Анатоліївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380967542487
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Дизельне пальне

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

6 250 літр

Період доставки:

13 черв. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 30443, Хмельницька область, с. Ленківці, вул. Коськовецька, 55

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 черв. 2023 15:20

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
250 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Шеванюк Валентин Степанович
Телефон: 0976806666 ЄДРПОУ:
24898170

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 черв. 2023 15:18

Пропозиція

250 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Ленковецька сільська рада

Вас може зацікавити

Дизельне паливо (Євро 5) налив, Бензин А -95 (Євро 5) налив.
Дизельне паливо (Євро 5) налив, Бензин А -95 (Євро 5) налив.
Ім'я:
Людмила Наконечна
E-mail: [email protected] Телефон: +380988439235 ЄДРПОУ:
34262959

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

217 916,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Козак Віра
E-mail: [email protected] Телефон: 380973106048 ЄДРПОУ:
03189972

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

155 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Дизельне паливо (Євро 5), талон та Бензин А-95 (Євро 5), талон
Дизельне паливо (Євро 5), талон та Бензин А-95 (Євро 5), талон
Ім'я:
Людмила Суддя
E-mail: [email protected] Телефон: +380975756563 ЄДРПОУ:
44084252
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

237 500,00 грн без ПДВ

Дивитись