Виготовлення ПКД по об’єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №5 ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресою: вулиця Федоровського, будинок 97, м.Верхньнодніпровськ, Кам’янський район, Дніпропетровська область»

Очікувана вартість

238 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 7 черв. 2023 15:11

до 13 черв. 2023 00:00

Прийом пропозицій

з 13 черв. 2023 00:00

до 15 черв. 2023 08:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 15 черв. 2023 08:02

до 15 черв. 2023 13:18

Пропозиції розглянуто

з 15 черв. 2023 13:18

до 20 черв. 2023 15:16

Подання пропозицій:
13 черв. 2023 00:00 – 15 черв. 2023 08:00
Період уточнень:
7 черв. 2023 15:11 – 13 черв. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
14 черв. 2023 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26372681
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51600, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, місто Верхньодніпровськ, вул.Федоровського, будинок 97
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Валентина Радченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380676383362
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Виготовлення ПКД по об’єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №5 ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресою: вулиця Федоровського, будинок 97, м.Верхньнодніпровськ, Кам’янський район, Дніпропетровська область»

Код ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 20 серп. 2023

Місце доставки:

Україна, 51600, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ,, вул. Федоровського, будинок 97

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 черв. 2023 15:11
Не вказано 7 черв. 2023 15:11
Не вказано 7 черв. 2023 15:11
Електронний підпис 7 черв. 2023 15:16
Не вказано 7 черв. 2023 15:11
Не вказано 7 черв. 2023 15:11
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій прописано в пункту 11 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
120 ( банківські )
Опис:
Оплата за виконані роботи проводиться протягом 120 (ста двадцяти) банківських днів по факту виготовлення проектно-кошторисної документації на підставі акту здачі-приймання виконаних проектних, науково-проектних, вишукувальних та додаткових робіт по мірі надходження бюджетних коштів.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
238 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 190,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
1 190,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Олександр Лимар
E-mail: [email protected] Телефон: +380967892468 ЄДРПОУ:
37539336

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 14 черв. 2023 16:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Підтвердження відповідності 14 черв. 2023 16:49
Цінова пропозиція 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Підтвердження відповідності 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Підтвердження відповідності 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Підтвердження відповідності 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Підтвердження відповідності 14 черв. 2023 16:49
Електронний підпис 14 черв. 2023 16:50
Електронний підпис 14 черв. 2023 16:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Кошторис 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Технічні специфікації 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Підтвердження відповідності 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2023 16:49

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 черв. 2023 13:16
Електронний підпис 15 черв. 2023 13:18

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 черв. 2023 15:16
Не вказано 20 черв. 2023 15:16

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Пропозиція

200 314,77 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №5 ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Здійснення технічного нагляду за поточними ремонтами дорожнього покриття в населених пунктах Миронівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області
Здійснення технічного нагляду за поточними ремонтами дорожнього покриття в населених пунктах Миронівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області
Ім'я:
Ільченко Олександр Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 380457451271 ЄДРПОУ:
04054984

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

136 402,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з проведення технічної інвентаризації та виготовлення технічних паспортів на об'єкти нерухомого майна
Послуги з проведення технічної інвентаризації та виготовлення технічних паспортів на об'єкти нерухомого майна
Ім'я:
Ємельянова Ганна Леонідівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380502122022 ЄДРПОУ:
45632138

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

464 456,67 грн без ПДВ

Дивитись