Гіпохлорит натрію А (стабіл) 8% 25кг

02.06.2022 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 48 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2023-05-25-002086-a). Таким чином, з огляду на норми Особливостей є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.

Очікувана вартість

108 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
14151814
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 31000, Хмельницька область, місто Красилів, вул. Б.Хмельницького,2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гой Петро Володимирович (Karnas Serhii Serhiiovych)
Володіння мовою:
Телефон:
+380385531999
E-mail:
Факс:
+380385532455

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Гіпохлорит натрію А (стабіл) 8% 25кг

Код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини

Кількість:

48 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 31002, Хмельницька область, м. Красилів, вул. Б. Хмельницького, 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 черв. 2023 09:41

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
21 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
108 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кохан Іштван Степанович
Телефон: 0444264951 ЄДРПОУ:
39024097

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 8 черв. 2023 09:39

Пропозиція

108 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП "КРАСИЛІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ"

Вас може зацікавити

Гіпохлорит натрію марки А (ДК 021:2015 – 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини)
Гіпохлорит натрію марки А (ДК 021:2015 – 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини)
Ім'я:
Ірина Довгань
E-mail: [email protected] Телефон: +380512379142 ЄДРПОУ:
01038921

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

185 547,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Рядняна Людмила Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380969739483 ЄДРПОУ:
00204033
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

147 150,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Кучерук Олена Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
40538421
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

65 000,00 грн без ПДВ

Дивитись