Бензин А-95 (скретч-картки/талони); Дизельне паливо (скретч-картки/талони) (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2023-04-24-011155-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2023-04-24-011155-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)

Очікувана вартість

181 008,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38541660
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 45100, Волинська область, Рожище, ВУЛИЦЯ КОТЕ ШИЛОКАДЗЕ, будинок 19
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Богачук Тетяна
Володіння мовою:
Телефон:
309905403198
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бензин А-95 (скретч-картки/талони)

Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин

Кількість:

3 840 літр

Період доставки:

до 15 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 45100, Волинська область, Луцький район та/або місто Рожище, дислокація АЗС учасника, що розташована (розташовані) у радіусі не більше 25 кілометрів від місцезнаходження Замовника
2

Дизельне паливо (скретч-картки/талони)

Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин

Кількість:

480 літр

Період доставки:

до 15 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 45100, Волинська область, Луцький район та/або місто Рожище, дислокація АЗС учасника, що розташована (розташовані) у радіусі не більше 25 кілометрів від місцезнаходження Замовника

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 черв. 2023 23:29
Документи закупівлі 29 трав. 2023 16:46
Документи закупівлі 29 трав. 2023 16:46

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
181 008,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ЛУКОШКІН ДЕНИС ЄВГЕНОВИЧ
E-mail: [email protected] Телефон: +380678460846 ЄДРПОУ:
43541458

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 6 черв. 2023 23:28
Підписаний договір 6 черв. 2023 23:28
Підписаний договір 6 черв. 2023 23:28

Пропозиція

181 008,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РОЖИЩЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" РОЖИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Інна Володимирівна Шаповалова
E-mail: [email protected] Телефон: +380978828473 Веб сайт: ЄДРПОУ:
21902362
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

142 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021-2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Бензин автомобільний А-95-Євро 5 Е10)
ДК 021-2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Бензин автомобільний А-95-Євро 5 Е10)
Ім'я:
Абрамова Ганна Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380500741950 ЄДРПОУ:
40996564

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

153 303,33 грн без ПДВ

Дивитись
Бензин А-95 (талони), код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти»
Бензин А-95 (талони), код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти»
Ім'я:
Таїса Шаповал
E-mail: [email protected] Телефон: +380532569979 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40358617

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

333 041,67 грн без ПДВ

Дивитись