Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Електрокардіограф в комплекті (код НК 024:2019: 11407 - Електрокардіограф основного призначення))

Закупівля здійснюється відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, що затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зі змінами та доповненнями. Місце поставки товаруг: Поліклінічне відділення №1: м. Кропивницький, вул. Габдрахманова, 5. Строк поставки товару: до 31.12.2023 року.

Очікувана вартість

62 500,00 грн

з ПДВ
Підписання форми оголошення звіту КЕП
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

через неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель, а саме пов’язаних з необхідністю подальшої публікації даної закупівлі за допомогою процедури «відкриті торги з особливостями».

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 трав. 2023 16:29

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
36421504
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 25009, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Габдрахманова, буд.5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Молодченко Владлена Володимирівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380959385015
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Електрокардіограф в комплекті (код НК 024:2019: 11407 - Електрокардіограф основного призначення))

Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Код GMDN: 11407 Електрокардіограф основного призначення

Кількість:

1 комплект

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 25009, Кіровоградська область, м.Кропивницький, вул. Габдрахманова,5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 24 трав. 2023 15:41
Документи закупівлі 24 трав. 2023 15:41
Документи закупівлі 24 трав. 2023 15:41
Технічні специфікації 24 трав. 2023 15:41
Проєкт договору 24 трав. 2023 15:41
Документи закупівлі 24 трав. 2023 15:41

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Покупець здійснює оплату Товару в безготівковому порядку шляхом оплати фактично поставленого Товару згідно накладної протягом 30 календарних днів з дня отримання Товару за рахунок коштів НСЗУ

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
62 500,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство «Поліклінічне об’єднання» Кропивницької міської ради»

Вас може зацікавити

Тест-смужки для визначення рівня холестерину в крові з апаратом EasyTouch ( ДК 021:2015 – 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання; код за НК 031:2024 W01010205-Холестерин)
Тест-смужки для визначення рівня холестерину в крові з апаратом EasyTouch ( ДК 021:2015 – 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання; код за НК 031:2024 W01010205-Холестерин)
Ім'я:
Лозко Інна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380632183760 ЄДРПОУ:
44967343

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

60 270,00 грн без ПДВ

Дивитись
Швидкий тест на Виявлення бактерії сифілісу в Цільна кров, Тест-касета, специфічність від 95 %, чутливість від 95 %
Швидкий тест на Виявлення бактерії сифілісу в Цільна кров, Тест-касета, специфічність від 95 %, чутливість від 95 %
Ім'я:
Ліна Маковецька
E-mail: [email protected] Телефон: +38631440280 ЄДРПОУ:
26199074

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

51 775,70 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Андрій Щербатюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380675929337 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02011930

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

33 000,00 грн без ПДВ

Дивитись