Олива ViraOil Нігрол та Олива індустріальна - 09210000-4 Мастильні засоби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника. Закупівля проведена за постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі». Існує нагальна потреба здійсненні закупівлі у зв'язку із виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення відкритих торгів з особливостями.

Очікувана вартість

11 339,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
08804689
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Маршала Бірюзова, 53
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лілія Ільянова
Володіння мовою:
Телефон:
+380532567500
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Олива ViraOil Нігрол кан. 10 л

Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 15 трав. 2023

Місце доставки:

Україна, 36007, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Маршала Бірюзова,53
2

Олива індустріальна ViraOil І-20А кан.20 л

Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби

Кількість:

6 штуки

Період доставки:

до 15 трав. 2023

Місце доставки:

Україна, 36007, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Маршала Бірюзова,53

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 трав. 2023 15:35
Не вказано 3 трав. 2023 15:34

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
11 339,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380532611430 ЄДРПОУ:
33190684
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 3 трав. 2023 15:35

Пропозиція

11 339,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області

Вас може зацікавити

Рідини (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BLJ984661)
Рідини (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BLJ984661)
Ім'я:
Ірина Фролова
E-mail: [email protected] Телефон: +380679718971 ЄДРПОУ:
04012460
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

9 941,00 грн без ПДВ

Дивитись
Оливи моторні TOYOTA Premium Fuel Economy 5W-30
Оливи моторні TOYOTA Premium Fuel Economy 5W-30
Ім'я:
Оксана Окуниця
E-mail: [email protected] Телефон: +380972340798 ЄДРПОУ:
36055819
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

11 410,60 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Олександр Нікітюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380972220362 ЄДРПОУ:
36965797
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

9 900,00 грн без ПДВ

Дивитись