Цемент ПЦ - 500 код ДК 021:2015 – 44110000-4 - Конструкційні матеріали

Закупівля проводиться без використання електронної системи згідно п.13 пп. 6 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, а саме придбання замовником товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень може здійснюватись без застосування відкритих торгів у разі, коли: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 44 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі.) Обгрунтування: проведені відкриті торги з особливостями в системі за ідентифікатором: UA-2023-03-24-009182-а

Очікувана вартість

15 240,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03356039
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 31100, Хмельницька область, Старокостянтинів, Героїв Небесної Сотні, 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кицун Алла Віталіївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380385449989
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Цемент ПЦ ІІ/АШ – 500 (25 кг)

Код ДК 021:2015: 44111200-3 Цемент

Кількість:

120 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 31100, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Героїв Небесної Сотні, 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 трав. 2023 12:04
Електронний підпис 3 трав. 2023 14:04

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
15 240,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Марчук Руслан Борисович
Телефон: 0385434450 ЄДРПОУ:
32490244
134
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 трав. 2023 14:01

Пропозиція

15 240,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП Комбінат комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради

Вас може зацікавити

Кутник перфорований, плитка керамогранітна, клей плиточний, цемент згідно коду CPV за ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кутник перфорований, плитка керамогранітна, клей плиточний, цемент згідно коду CPV за ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали
Ім'я:
Тетяна Діхтяренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380969316486 ЄДРПОУ:
38289419

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

12 518,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Андрій Савчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380969129455 Веб сайт: ЄДРПОУ:
07660998

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

22 000,00 грн без ПДВ

Дивитись