Витратні матеріали для плазмового автоклаву «STERRAD 100», етиленоксидного стерилізатората та пакувальні матеріали для стерилізації

Відповідно до підпункту 6 п.13 постанови КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 було прийнято рішення здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у зв'язку з тим, що: - відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі) Код ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Витратні матеріали для плазмового автоклаву «STERRAD 100», етиленоксидного стерилізатората та пакувальні матеріали для стерилізації), 4 лоти Ідентифікатор закупівлі UA-2023-03-24-004892-a

Очікувана вартість

108 855,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26385055
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04050, м. Київ, Київ, вул. Юрія Іллєнка 24
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Яковенко Надія Олександрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380442065032
E-mail:
Факс:
+380442065032

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Витратні матеріали для плазмового автоклаву «STERRAD 100», етиленоксидного стерилізатората та пакувальні матеріали для стерилізації

Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Кількість:

185 штуки

Період доставки:

1 трав. 2023 – 15 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 04050, м. Київ, м. Київ, вул. Ю.Іллєнка, 24

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 трав. 2023 13:09

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
108 855,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Архипчук Іван Іванович
Телефон: 0673800580 ЄДРПОУ:
2205116873

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 1 трав. 2023 13:09

Пропозиція

108 855,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державна установа "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України"

Вас може зацікавити

Фармацевтичний холодильник (код та назва за ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
Фармацевтичний холодильник (код та назва за ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
Ім'я:
Артем Сердюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380324932153 ЄДРПОУ:
33252672
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

114 050,00 грн з ПДВ

Дивитись
Одяг медичного персоналу для використання в рентген-кабінетах
Одяг медичного персоналу для використання в рентген-кабінетах
Ім'я:
Желєзний Костянтин
E-mail: [email protected] Телефон: +380443651928 ЄДРПОУ:
45013109
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

205 041,00 грн з ПДВ

Дивитись
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33190000-8)
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33190000-8)
Ім'я:
Радько Анатолій Іларіонович
E-mail: [email protected] Телефон: 380442866434 ЄДРПОУ:
07985654

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

168 384,11 грн без ПДВ

Дивитись