50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки

Очікувана вартість

24 967,73 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081216
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61052 , Харківська область, Харків, Холодногірський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОТЛЯРА, будинок 7
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Мироненко Олександр Миколайович
Володіння мовою:
Телефон:
380577241746
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання (газових мереж, газового обладнання). Джерело фінансування закупівлі: власні кошти. Регіональній філії «Південна залізниця» акціонерного товариства «Укрзалізниця» у поточному році необхідно укласти договір на закупівлю послуг за кодом ДК 021:2015: – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання (газових мереж, газового обладнання)). Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» (далі –Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості), оголошувались відкриті торги за номером процедури закупівлі UA -2023-03-27-010807-a, які було відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Договір укладено згідно з п.п.6 п. 13 Особливостей.

Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 квіт. 2023 14:53

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
24 967,73 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Макаренко А.
E-mail: [email protected] Телефон: 380577630710 ЄДРПОУ:
03359552

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 19 квіт. 2023 14:53

Пропозиція

24 967,73 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"

Вас може зацікавити

50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту паливних систем, насосів та форсунок високого тиску дизельного двигуна Baudouin в генераторі)
50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту паливних систем, насосів та форсунок високого тиску дизельного двигуна Baudouin в генераторі)
Ім'я:
Ольга КОЛИЧЕВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380462676319 ЄДРПОУ:
02147598
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

20 175,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з ремонту газового котла Baxi Slim HPS 1.99 в Уманській філії Черкаського обласного центру зайнятості за адресою м. Умань, вул. Чорновола, 35 за кодом ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Послуги з ремонту газового котла Baxi Slim HPS 1.99 в Уманській філії Черкаського обласного центру зайнятості за адресою м. Умань, вул. Чорновола, 35 за кодом ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Ім'я:
Віталій Никопаненко
E-mail: [email protected] Телефон: +380633527436 ЄДРПОУ:
02771598

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з технічного обслуговування дизельгенератора
Послуги з технічного обслуговування дизельгенератора
Ім'я:
Чернієнко Галина Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380512501857 ЄДРПОУ:
44104027

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

48 333,33 грн без ПДВ

Дивитись