Важливо! Аукціон у даній закупівлі не проводився. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Лот № 1. ARCHITECT STAT High Sensitive Troponin-I Reagent Kit Набір реагентів ARCHITECT STAT High Sensitive Troponin-I Reagent Kit 60780 - Тропонин I ІВД, набір, імунохемілюмінесцентний аналіз; ARCHITECT STAT High Sensitive Troponin-I Calibrators Калібратори ARCHITECT STAT High Sensitive Troponin-I Calibrators 54011 - Тропонін I IVD, калібратор; ARCHITECT STAT High Sensitive Troponin-I Controls Контролі ARCHITECT STAT High Sensitive Troponin-I Controls 54012 -Тропонін I IVD, контрольний матеріал; ARCHITECT B∙R∙A∙H∙M∙S PCT Reagent KitНабір реагентів ARCHITECT B∙R∙A∙H∙M∙S PCT Reagent Kit 58731 - Прокальцитонін ІВД, набір, імунохемілюмінесцентний аналіз; ARCHITECT B∙R∙A∙H∙M∙S PCT Calibrators Калібратори ARCHITECT B∙R∙A∙H∙M∙S PCT Calibrators 54314 - Прокальцитонін IVD, калібратор; ARCHITECT B∙R∙A∙H∙M∙S PCT Controls Контролі ARCHITECT B∙R∙A∙H∙M∙S PCT Controls 54315 - Прокальцитонін IVD, контрольний матеріал; Лот № 2. Реагент Cellpack® DCL, 20 л 55855 — Підрахунок клітин крові IVD, реагент; Реагент Lysercell™ WDF, 2л 5855 — Підрахунок клітин крові IVD, реагент; Реагент SULFOLYSER®, 5 л 55855 — Підрахунок клітин крові IVD, реагент; Реагент Fluorocell™ WDF, 22мл х 2 55855 — Підрахунок клітин крові IVD, реагент; Реагент CELLCLEAN™, 50 мл 63385 — Засіб для очищення медичного виробу; Контроль XN-L Check™ L1, 3мл 55866 - Підрахунок клітин крові IVD, контрольний матеріал; Контроль XN-L Check™ L2, 3мл 55866 - Підрахунок клітин крові IVD, контрольний матеріал; Контроль XN-L Check™ L3, 3мл 55866 - Підрахунок клітин крові IVD, контрольний матеріал; XN Сal (1 x 3mL) 55866 -Підрахунок клітин крові IVD, контрольний матеріал

Згідно п. 35 Постанови 1178 аукціон у цій закупівлі проводитися не буде. Проте, в ЗУ "Про публічні закупівлі" ще залишилася вимога вказувати крок зниження ціни при оголошенні відкритих торгів. Тому технічним функціоналом електронного майданчика автоматично встановлено крок пониження 0.5 %, що неможливо змінити чи видалити при оголошенні закупівлі

Очікувана вартість

3 250 899,96 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 24 бер. 2023 16:14

до 2 квіт. 2023 18:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 2 квіт. 2023 18:01

до 5 квіт. 2023 15:30

Пропозиції розглянуто

з 5 квіт. 2023 15:30

до 13 квіт. 2023 14:26

Подання пропозицій:
24 бер. 2023 16:14 – 2 квіт. 2023 18:00
Початок аукціону:
не проводився

Увага!

Етап аукціону пропущено при проведенні закупівлі. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Період уточнень:
24 бер. 2023 16:14 – 30 бер. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
2 квіт. 2023 18:00
Оскарження умов тендера:
24 бер. 2023 16:14 – 30 бер. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
24 бер. 2023 16:11

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01996711
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79010, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Плєшаков Павло
Володіння мовою:
Телефон:
380322368312
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лот № 1. ARCHITECT STAT High Sensitive Troponin-I Reagent Kit Набір реагентів ARCHITECT STAT High Sensitive Troponin-I Reagent Kit 60780 - Тропонин I ІВД, набір, імунохемілюмінесцентний аналіз; ARCHITECT STAT High Sensitive Troponin-I Calibrators Калібратори ARCHITECT STAT High Sensitive Troponin-I Calibrators 54011 - Тропонін I IVD, калібратор; ARCHITECT STAT High Sensitive Troponin-I Controls Контролі ARCHITECT STAT High Sensitive Troponin-I Controls 54012 -Тропонін I IVD, контрольний матеріал; ARCHITECT B∙R∙A∙H∙M∙S PCT Reagent KitНабір реагентів ARCHITECT B∙R∙A∙H∙M∙S PCT Reagent Kit 58731 - Прокальцитонін ІВД, набір, імунохемілюмінесцентний аналіз; ARCHITECT B∙R∙A∙H∙M∙S PCT Calibrators Калібратори ARCHITECT B∙R∙A∙H∙M∙S PCT Calibrators 54314 - Прокальцитонін IVD, калібратор; ARCHITECT B∙R∙A∙H∙M∙S PCT Controls Контролі ARCHITECT B∙R∙A∙H∙M∙S PCT Controls 54315 - Прокальцитонін IVD, контрольний матеріал

Lot 1.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

522 917,56 грн з ПДВ

Статус:

завершена
2

Лот № 2. Реагент Cellpack® DCL, 20 л 55855 — Підрахунок клітин крові IVD, реагент; Реагент Lysercell™ WDF, 2л 5855 — Підрахунок клітин крові IVD, реагент; Реагент SULFOLYSER®, 5 л 55855 — Підрахунок клітин крові IVD, реагент; Реагент Fluorocell™ WDF, 22мл х 2 55855 — Підрахунок клітин крові IVD, реагент; Реагент CELLCLEAN™, 50 мл 63385 — Засіб для очищення медичного виробу; Контроль XN-L Check™ L1, 3мл 55866 - Підрахунок клітин крові IVD, контрольний матеріал; Контроль XN-L Check™ L2, 3мл 55866 - Підрахунок клітин крові IVD, контрольний матеріал; Контроль XN-L Check™ L3, 3мл 55866 - Підрахунок клітин крові IVD, контрольний матеріал; XN Сal (1 x 3mL) 55866 -Підрахунок клітин крові IVD, контрольний матеріал

Lot 2.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

2 727 982,40 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 24 бер. 2023 15:58
Проєкт договору 24 бер. 2023 15:58
Електронний підпис 24 бер. 2023 16:11
Технічні специфікації 24 бер. 2023 15:58
Вимоги до учасника закупівлі
9 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку

Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

Правові обґрунтування

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 250 899,96 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"

Вас може зацікавити

ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви)
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви)
Ім'я:
Анастасія Тимошенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380487376932 ЄДРПОУ:
00182082
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 794 559,79 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні (Реагенти для приладу BenchMark IHC/ISH)
ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні (Реагенти для приладу BenchMark IHC/ISH)
Ім'я:
Едуард Оскольський
E-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02011976
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 424 799,85 грн без ПДВ

Дивитись