Теплова енергія
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 (3) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Виробництво, транспортування, постачання теплової енергії для опалення
Код ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
|
Кількість: 90 гігакалорія |
Період доставки:
1 січ. 2023 – 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 14014, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 64 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 24 бер. 2023 13:47 | |
| Електронний підпис | 24 бер. 2023 14:11 | |
| Технічні специфікації | 24 бер. 2023 13:47 | |
| Технічні специфікації | 24 бер. 2023 13:47 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 24 бер. 2023 14:10 |
Пропозиція
149 556,60 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відокремлений структурний підрозділ "Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну Київського національного університету технологій та дизайну"Вас може зацікавити
208 576,70 грн без ПДВ
Дивитись