Поточний ремонт приватного будинку за адресою :Київська обл., Фастівський р-н, с. Лубське, вул. Лубська, буд.5.

Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником;

Очікувана вартість

206 643,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04362214
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08072, Київська область, Фастівський район, вул.Київська 48 с.Бишів
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Валейтьонок Євгенія Михайлівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380457821289
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт приватного будинку за адресою :Київська обл., Фастівський р-н, с. Лубське, вул. Лубська, буд.5.

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

7 бер. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 08072, Київська область, с.Бишів, вул.Київська 48

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 14 бер. 2023 16:17

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
206 643,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Вовк Михайло Іванович
Телефон: 0674650642 ЄДРПОУ:
40864614

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 бер. 2023 16:16
Не вказано 14 бер. 2023 16:16

Пропозиція

206 643,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Бишівська сільська рада

Вас може зацікавити

Поточний ремонт кабінету фізики Новофедорівського ліцею, що знаходиться за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Новофедорівка, вул. Приморська, 30 за ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Поточний ремонт кабінету фізики Новофедорівського ліцею, що знаходиться за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Новофедорівка, вул. Приморська, 30 за ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Ім'я:
Фокіна Дарія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380938589507 ЄДРПОУ:
41495536

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

128 083,33 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт внутрішнього приміщеня (вбиральні) Чернівецької гімназія №5 "Інтеграл" Чернівецької міської ради
Поточний ремонт внутрішнього приміщеня (вбиральні) Чернівецької гімназія №5 "Інтеграл" Чернівецької міської ради
Ім'я:
Світлана Небельська
E-mail: [email protected] Телефон: +380660428564 Веб сайт: ЄДРПОУ:
36882721

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

239 230,83 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт туалетів у Чернівецькій гімназії №16 Чернівецької міської ради за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Чернівці, вул. Білоруська, буд.77
Поточний ремонт туалетів у Чернівецькій гімназії №16 Чернівецької міської ради за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Чернівці, вул. Білоруська, буд.77
Ім'я:
Оксана Якубовська
E-mail: [email protected] Телефон: +380956944692 ЄДРПОУ:
21431158

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

319 000,00 грн без ПДВ

Дивитись