Поточний ремонт споруди цивільного захисту (укриття) «Хорохоринського ліцею Торчинської селищної ради» на вул. Шкільна,2 с. Хорохорин Луцького району Волинської області (код ДК 021:2015 - 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)

Відповідно до підпункту 3 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис.гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис.гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються для облаштування захисних споруд цивільного захисту, у тому числі подвійного призначення, найпростіших споруд, укриттів. З метою облаштування захисних споруд цивільного захисту, у тому числі подвійного призначення, найпростіших споруд, укриттів, існує потреба здійснити закупівлю за предметом – Поточний ремонт споруди цивільного захисту (укриття) «Хорохоринського ліцею Торчинської селищної ради» на вул. Шкільна,2 с. Хорохорин Луцького району Волинської області (код ДК 021:2015 - 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт).

Очікувана вартість

458 329,20 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04333158
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 45612, Волинська область, Торчин, Незалежності,103
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Свищ Світлана Євгенівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380332791045
E-mail:
Факс:
+380332791309

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт споруди цивільного захисту (укриття) «Хорохоринського ліцею Торчинської селищної ради» на вул. Шкільна,2 с. Хорохорин Луцького району Волинської області

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 45612, Волинська область, смт Торчин, вул.Незалежності,103

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 14 бер. 2023 13:29

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
458 329,20 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ХРУПЧИК ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Телефон: 0661806765 ЄДРПОУ:
41957704

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 14 бер. 2023 13:27

Пропозиція

458 329,20 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Торчинська селищна рада

Вас може зацікавити

Поточний ремонт житлових кімнат в Пуща-Водицькому ПНІ
Поточний ремонт житлових кімнат в Пуща-Водицькому ПНІ
Ім'я:
Кріва Любов Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380505975781,380505975781 ЄДРПОУ:
03188795
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

231 950,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з монтажу та пусконалагодження твердопаливних котлів на місці їх безпосередньої експлуатації
Послуги з монтажу та пусконалагодження твердопаливних котлів на місці їх безпосередньої експлуатації
Ім'я:
Станіслав Новаковський
E-mail: [email protected] Телефон: +0671040783 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40108866
25
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

749 975,52 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт частини приміщень, частини вхідної групи, частини елементів благоустрою із заходами по забезпеченню інклюзивності будівлі Харківської обласної прокуратури, за адресою: м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, буд. 4
Поточний ремонт частини приміщень, частини вхідної групи, частини елементів благоустрою із заходами по забезпеченню інклюзивності будівлі Харківської обласної прокуратури, за адресою: м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, буд. 4
Ім'я:
Олена Сидоренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380577324541 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02910108

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

508 750,00 грн без ПДВ

Дивитись