Поточний ремонт споруд цивільного захисту тимчасового укриття в основній будівлі Ліцею № 27 міста Житомира
Обґрунтування здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 3.3 п. 13 Особливостей: Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Поточний ремонт споруд цивільного захисту тимчасового укриття в основній будівлі Ліцею № 27 міста Житомира
Код ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 10020, Житомирська область, місто Житомир, проспект Миру, 27 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 1 бер. 2023 14:12 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 1 бер. 2023 14:09 |
Пропозиція
332 904,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Ліцей № 27 міста ЖитомираВас може зацікавити
358 634,00 грн без ПДВ
Дивитись238 000,00 грн без ПДВ
Дивитись200 100,00 грн без ПДВ
Дивитись