Послуги з надання доступу до мережі Інтернет (електронні комунікаційні послуги) (Код ДК 021:2015:72410000-7 Послуги провайдерів)
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 "Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Лот №1 - Підключення до мережі Інтернет та надання послуги Інтернет в закладах дошкільної освіти м.Самбора (Код ДК 021:2015:72410000-7 Послуги провайдерів)
Код ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерів
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 81400, Львівська область, м.Самбір, заклади дошкільної освіти м.Самбора |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 24 лют. 2023 15:44 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 24 лют. 2023 15:34 |
Пропозиція
69 960,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти виконавчого комітету Самбірськоі міськоі радиВас може зацікавити
55 500,00 грн без ПДВ
Дивитись96 250,00 грн без ПДВ
Дивитись98 500,00 грн без ПДВ
Дивитись