Послуги з технічної підтримки програмного забезпечення системи електронного документообігу на базі "АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТАМИ "ДОК ПРОФ 3"

Закупівля послуг здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у відповідності із пп.5 (3) п.13 (відсутність конкуренції з технічних причин) «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178" Послуги з технічної підтримки включають у себе: Консультативні послуги щодо застосування Системи по телефону, засобами Інтернет (електронним листом): - надання роз'яснень адміністратору щодо використання Системи; - консультації Адміністратора щодо налаштування довідників Системи; - консультації Адміністратора щодо дій Користувачів Системи. Перевірка, тестування, налаштування роботи Системи: - перевірка працездатності серверної частини Системи; - перевірка можливості підключення до серверної частини Системи; - перевірка і тестування навантаження на серверну частину Системи; - оптимізація роботи Системи; - оптимізація роботи механізмів взаємодії. Розслідування, діагностика та вирішення інцидентів у функціонуванні Системи у віддаленому режимі: - розгляд опису інциденту наданого повноважним представником Замовника у формі, яка дозволяє отримати повну уяву про сутність виконуваних дій і їх результатів; - консультування Адміністратора Системи щодо дій, які привели до виникнення інциденту; - консультування Адміністратора Системи щодо дій по вирішенню інцидентів. Виконавець зобов'язаний надавати Замовнику Послуги, якість яких відповідає стандартам та іншим нормам законодавства України, що встановлюють вимоги для якості надання Послуг.

Очікувана вартість

219 578,40 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
39835428
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49006, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Філософська, будинок 39-А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Бражник Юлія Олександрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380505121553
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з технічної підтримки програмного забезпечення системи електронного документообігу на базі "АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТАМИ "ДОК ПРОФ 3"

Код ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою

Кількість:

12 місяць

Період доставки:

1 січ. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 49006, Дніпропетровська область, Відповідно до додатку 1 до договору, "Найменування та вартість послуг"

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 лют. 2023 15:56
Не вказано 16 лют. 2023 15:56
Електронний підпис 16 лют. 2023 16:30
Не вказано 16 лют. 2023 15:56
Не вказано 16 лют. 2023 15:56

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( банківські )
Опис:
Оплата вартості наданих послуг здійснюється Замовником щомісячно протягом 5 (п'яти) банківських днів після підписання відповідного акту приймання-передачі наданих послуг шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Виконавця

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
219 578,40 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Шмідко Володимир Миколайович
Телефон: 0958093919 ЄДРПОУ:
43335257

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 лют. 2023 16:19

Пропозиція

219 578,40 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області

Вас може зацікавити

Послуги з адміністрування, підтримки та технічного обслуговування програмно-апаратного комплексу для збору та обробки відеоматеріалів (код ДК 021:2015 — 72250000-2 «Послуги, пов’язані із системами та підтримкою»)
Послуги з адміністрування, підтримки та технічного обслуговування програмно-апаратного комплексу для збору та обробки відеоматеріалів (код ДК 021:2015 — 72250000-2 «Послуги, пов’язані із системами та підтримкою»)
Ім'я:
Дмитро Жемчужний
E-mail: [email protected] Телефон: +380679416985 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44421158

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

334 221,33 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації» на основних та додаткових робочих місцях для 69 робочих місць (69 з підсистемою «Підрядник»)
Послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації» на основних та додаткових робочих місцях для 69 робочих місць (69 з підсистемою «Підрядник»)
Ім'я:
Тищенко Олександра
E-mail: [email protected] Телефон: 380663349711 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

158 250,00 грн без ПДВ

Дивитись