Лот 1 - 2210 - бензин А95 і дизельне паливо в талонах для шкільних автобусів (Євро-5 або еквівалент) (код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти)

Очікувана вартість

1 454 800,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43954092
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 28062, Кіровоградська область, Олександрійський р-н, село Попельнасте, вул.Соборна, будинок 3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лариса Горова
Володіння мовою:
Телефон:
+380669354813
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Нафта і дистиляти (код ДК 021:2015 - 09130000-9) Лот 1 - 2210 - бензин А95 і дизельне паливо в талонах для шкільних автобусів (Євро-5 або еквівалент) ( підстава для укладання договору пп.6 п.13 ПКМУ №1178 від 12.10.2022р. - відмінені відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі) у тому числі за лотом)

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

28 200 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 28000, Кіровоградська область, Олександрійський район, за адресами закладів освіти

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 лют. 2023 13:41

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 454 800,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380675249496 ЄДРПОУ:
39821153
20
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 7 лют. 2023 13:41

Пропозиція

1 454 800,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ІЗ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ" ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо в талонах; Бензин А95 в талонах)
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо в талонах; Бензин А95 в талонах)
Ім'я:
Наталія Малогулко
E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
02011031
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 206 708,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Богдан Купріянов
E-mail: [email protected] Телефон: 380672003340 ЄДРПОУ:
08803804

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

801 491,40 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Циганенко Лариса Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380984602944 ЄДРПОУ:
03534653

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 168 333,33 грн без ПДВ

Дивитись