Електрична енергія (універсальна послуга)

Відповідно до постанови НКРЕКП від 14.06.2018 р. № 429 ТОВ «Львівенергозбут» отримало ліцензію на постачання електричної енергії споживачу. ТОВ «Львівенергозбут» включене до Переліку постачальників універсальних послуг на закріпленій території, затвердженого постановою НКРЕКП «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо передачі даних побутових та малих не побутових споживачів постачальнику електричної енергії, на якого відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» покладається виконання функції універсальної послуги на закріпленій території» №1268 від 26.10.2018 р. Відповідно до ч. 2 ст. 63 Закону у межах території здійснення діяльності одного постачальника універсальних послуг не допускається здійснення діяльності іншими постачальниками універсальних послуг. Таке ж положення міститься і в п. 3.1.1. «Правил роздрібного ринку електричної енергнії», які затверджені постановою НКРЕКП №312 від 14.03.2018 р. (із змінами та доповненнями). ТОВ «Львівенергозбут», яке створене в результаті здійснення заходів з відокремлення оператора системи розподілу, упродовж п’яти років (з 01 січня 2019 року до 31 грудня 2023 року) виконує функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території – адміністративній території Львівської області. Отже ТОВ «Львівенергозбут» є єдиним постачальником універсальної послуги постачання електричної енергії на території розташування здійснення діяльності замовника - Львівської області. А відтак, відповідно до ст. 63 Закону та п. 3.1.1. цих Правил електричну енергію на умовах універсальної послуги на території Львівської області може постачати лише один суб’єкт господарювання – постачальник універсальних послуг ТОВ «Львівенергозбут». Інша альтернатива отримати електричну енергію на умовах універсальної послуги відсутня, оскільки послуги надаються визначеними постачальниками універсальних послуг на визначеній території. На підставі вищевикладеного, для закупівлі електричної енергії для потреб 2023 року Замовник застосовує абзац 5 підпункту п. 5 ч. 1 п. 13 вказаних Особливостей та здійснює закупівлю електричної енергії шляхом укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії без застосування відкритих торгів/ електронного каталогу. Правомірність закупівлі споживачем електричної енергії - малим непобутовим споживачем у Львівській області електричної енергії (код за ДК 021:2015:09310000-5: Електрична енергія) на умовах універсальної послуги підтверджена у постанові Львівського окружного адміністративного суду від 22.12.2021 р. у справі №380/12511/21, яка залишена без змін постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 21.04.2022 р. у цій же справі (https://reyestr.court.gov.ua/Review/104043415).

Очікувана вартість

214 475,45 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22398919
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 81053, Львівська область, Яворівський район місто Новояворівськ, вулиця Січових Стрільців,8
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Боднар Марія Степанівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380325641609
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія (універсальна послуга)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

35 000 Кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 81053, Львівська область, Новояворівськ, Січових Стрільців 8

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 лют. 2023 12:25

Умови оплати

Оплата після події:
дата виставлення рахунку
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
214 475,45 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Сайко Іван Федорович
Телефон: 032595959 ЄДРПОУ:
42092130
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 3 лют. 2023 12:20

Пропозиція

214 475,45 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Новояворівський ЗДО №4 Новояворівської міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Наталія Дачко
E-mail: [email protected] Телефон: +380955596333 ЄДРПОУ:
23633015

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

122 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Качаненко Оксана Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380508320609 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01999265

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

158 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Оксана Юрик
E-mail: [email protected] Телефон: +380971624772 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23922802

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

147 000,00 грн без ПДВ

Дивитись