Послуги з медичного обслуговування клієнтів ТЦСО (НСП) "Турбота"

Відповідно до п.п.5 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 визначено, що придбання Замовником товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, роботи, товари чи послуги можуть бути виконати, надані виключно певним суб’єктом господарювання, у разі відсутності конкуренції з технічних причин. Комунальне некомерційне підприємство «Лікувальний діагностично-консультативний центр» Кам’янець-Подільської міської ради (код ЄДРПОУ 26381844) (колишня міська поліклініка № 1) є єдиним лікувальним закладом на території міста, яке може надавати послуги з медичного обслуговування клієнтів ТЦСО (НСП) «Турбота», особливо тих, які перебувають у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання. Крім того, лікарі КНП «ЛДКЦ» КПМР уже багато років кваліфіковано надають послуги клієнтам територіального центру. Враховуючи викладене, відповідно до п.п. 5 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування уповноважена особа вирішила здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів для закупівлі даних послуг предмета закупівлі: ДК 021:2015 – 85110000-0 : «Послуги у сфері охорони здоров’я», укласти відповідний договір з КНП «ЛДКЦ» КПМР та оприлюднити дану закупівлю через авторизований електронний майданчик.

Очікувана вартість

225 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40479686
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 32300, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Івана Франка,30
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шушко Тетяна Володимирівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380384991357
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з медичного обслуговування

Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги

Кількість:

12 місяць

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 32300, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. І.Франка, 30

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 лют. 2023 14:08

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
225 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Цвігун Борис Ярославович
Телефон: 90518 ЄДРПОУ:
26381844

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 лют. 2023 14:07

Пропозиція

225 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) "ТУРБОТА"

Вас може зацікавити

Послуги санаторно-курортного лікування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Послуги санаторно-курортного лікування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Ім'я:
Федай Наталія Зеновіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380322546033 ЄДРПОУ:
26256754

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

234 468,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з проведення періодичних медичних оглядів працівників КНП «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради» згідно Порядку організації та проведення обов’язкових медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 05.08.2025 № 1393 (за кодом ДК 021:2015 - 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги)
Послуги з проведення періодичних медичних оглядів працівників КНП «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради» згідно Порядку організації та проведення обов’язкових медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом Мін...
Ім'я:
Анастасія Бажецька
E-mail: [email protected] Телефон: +380673563622 ЄДРПОУ:
05484161
31
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

149 786,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з проведення обов’язкових медоглядів працівників
Послуги з проведення обов’язкових медоглядів працівників
Ім'я:
Бондаренко Тетяна Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380679717982 ЄДРПОУ:
30950099

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

332 700,00 грн без ПДВ

Дивитись