Електрична енергія
У зв'язку з тим, що закупівля "Відкриті торги" не відбулась через відсутність пропозицій, заключаємо прямий договір.Інформація про технічні та якісні характеристики товару містяться в договорі та додатках до нього.
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 25 000 Кіловат-година |
Період доставки:
до 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 39605, Полтавська область, місто Кременчук, ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ, будинок 7/44 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 1 лют. 2023 11:47 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 1 лют. 2023 11:45 |
Пропозиція
131 500,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КЗ Кременчуцька дитяча художня школа ім. О.Д. ЛитовченкаВас може зацікавити
129 473,70 грн без ПДВ
Дивитись193 662,00 грн без ПДВ
Дивитись168 000,00 грн без ПДВ
Дивитись