Дизельне паливо

Відповідно до вимог підпункту 6 п.13 постанови від 12.10.2022 року №1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (UA-2022-12-28-008596-a, відкриті торги з особливостями не відбулись)

Очікувана вартість

452 960,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22988325
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 30602, Хмельницька область, Теофіполь, вулиця Ювілейна, будинок 36
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Петровська Інна Петрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380685120210
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

дизельне паливо

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

8 000 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 30602, Хмельницька область, смт Теофіполь, вул. Ювілейна, 36

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 січ. 2023 14:53

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
452 960,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Гуменюк Тетяна Михайлівна
Телефон: 0673112805 ЄДРПОУ:
22776899

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 31 січ. 2023 14:47

Пропозиція

452 960,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Бензин А-95 (талони), код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти»
Бензин А-95 (талони), код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти»
Ім'я:
Таїса Шаповал
E-mail: [email protected] Телефон: +380532569979 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40358617

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

333 041,67 грн без ПДВ

Дивитись
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон
Ім'я:
Косенко Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: 380504482849 ЄДРПОУ:
43139284

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

329 625,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Світлана Леонідівна Закушняк
E-mail: [email protected] Телефон: +380971028904, +380525222306 ЄДРПОУ:
04366654

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

405 875,00 грн без ПДВ

Дивитись