ДК 021:2015 - 09310000-5 — Електрична енергія (з супутніми послугами її передачі та розподілу)
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 (укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії) пункту 13
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
ДК 021:2015 - 09310000-5 — Електрична енергія (з супутніми послугами її передачі та розподілу)
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 82 143 Кіловат-година |
Період доставки:
до 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 31 січ. 2023 10:39 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 31 січ. 2023 10:38 |
Пропозиція
138 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КПЛ ім. А.С.МакаренкаВас може зацікавити
129 473,70 грн без ПДВ
Дивитись193 662,00 грн без ПДВ
Дивитись168 000,00 грн без ПДВ
Дивитись