Електрична енергія ДК 021:2015 09310000-5 - Електрична енергія

Згідно з абз. 5 пп. 5 пунктом 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу.

Очікувана вартість

192 015,08 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25322503
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 35543, Рівненська область, Ситне, Шкільна,25
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Фаєвська Марія Володимирівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380982345310
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

29 917 Кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 35543, Рівненська область, с. Ситне, вул. Шкільна,13 відповідно до додатку № 1 до Заяви-приєднання, відповідно до додатку № 1 до Заяви-приєднання

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 січ. 2023 14:29

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
192 015,08 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Сергій БЕЗСМЕРТНИЙ
Телефон: 380362694469 ЄДРПОУ:
42101003
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 30 січ. 2023 14:29

Пропозиція

192 015,08 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Ситненський ліцей Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Світлана Гамзіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380639517991 ЄДРПОУ:
31822150

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тетяна Кухар
E-mail: [email protected] Телефон: +380969734529 ЄДРПОУ:
08733794

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

329 420,83 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Дачко
E-mail: [email protected] Телефон: +380955596333 ЄДРПОУ:
23633015

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

122 500,00 грн без ПДВ

Дивитись