Послуги з розподілу електричної енергії

Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 встановлено, що придбання замовниками: — товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, — послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, — робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Статтею 5 Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 № 1682-III (далі — Закон про природні монополії) передбачено, що сферами діяльності суб’єктів природних монополій є діяльність суб’єктів природних монополій у сфері централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, транспортування теплової енергії. Так, частиною 2 статті 5 Закону про природні монополії визначено, що зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, у яких діють суб’єкти природних монополій, — національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій. Враховуючи те, що постачальником / виконавцем Закупівлі (Послуга з розподілу електричної енергії та супутня послуга з компенсації перетікання реактивної енергії ) є лише певний суб’єкт господарювання: Приватне Акціонерне товариство «ДТЕК Київські Регіональні Електромережі» , що визначено відповідним документом.

Очікувана вартість

200 587,21 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02304230
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03084, м. Київ, місто Київ, Столичне шосе, 28 км
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вінцковська Валерія Володимирівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380633766282
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з розподілу електричної енергії

Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії

Кількість:

111 000 Кіловат-година

Період доставки:

25 січ. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 03131, м. Київ, м.Київ, Столичне шосе 28 км.

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 січ. 2023 10:50

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
200 587,21 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Осьмак Інна Володимирівна
Телефон: 0444590740 ЄДРПОУ:
23243188

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 січ. 2023 10:37

Пропозиція

200 587,21 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державна установа "Центр сервісно-технічного забезпечення"