Бензин А-95 2500 літрів; дизпаливо 1000 літрів
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Бензин А-95 2500 літрів; дизпаливо 1000 літрів закупівля здійснються відповідно до пункт 4 частини 13, а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 3 500 літр |
Період доставки:
26 січ. 2023 – 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 79000, м,Львів, Коновальця,26 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 26 січ. 2023 16:44 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 26 січ. 2023 16:44 |
Пропозиція
173 500,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"Вас може зацікавити
237 500,00 грн без ПДВ
Дивитись206 600,00 грн без ПДВ
Дивитись92 523,80 грн без ПДВ
Дивитись