закупівля електричної енергії (універсальна послуга)

Відповідно до абзацу 4 частини 5 п.13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу

Очікувана вартість

125 915,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03534765
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 65026, Одеська область, Одеса, вул.Ланжеронівська, буд.4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Крісілова Галина Федорівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380487220171
E-mail:
Факс:
+380487220171

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

закупівля електричної енергії (універсальна послуга)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

20 000 кіловат

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 65026, Одеська область, м.Одеса, вул. Ланжеронівська,4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 січ. 2023 12:01

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
125 915,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Потапова Лада Валеріївна
Телефон: 7529900 ЄДРПОУ:
42114410
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 січ. 2023 12:00

Пропозиція

125 915,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Одеський археологічний музей Національної академії наук України

Вас може зацікавити

Ім'я:
Грибенко Сергій Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: 380971896450 ЄДРПОУ:
38842324

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

92 166,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ольга Сорочинська
E-mail: [email protected] Телефон: +380674330115 ЄДРПОУ:
26243562

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

122 069,52 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Хміль Марія Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380976081838 Факс:
+380433822186
Веб сайт: ЄДРПОУ:
40408238

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

118 028,00 грн без ПДВ

Дивитись