Послуги з технічного (сервісного) обслуговування системи газопостачання та газовикористовуючого обладнання (ДК 021:2015 – 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки»)

Очікувана вартість

186 471,60 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44076718
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51100, Дніпропетровська область, селище міського типу Магдалинівка, вул. Центральна, буд. 12
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Сумська
Володіння мовою:
Телефон:
+380676328976
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)

Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Електронний підпис 24 січ. 2023 14:52
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50
Документи закупівлі 24 січ. 2023 14:50

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
186 471,60 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +3805620471701 ЄДРПОУ:
03340920
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 24 січ. 2023 14:52

Пропозиція

186 471,60 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ МАГДАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Послуги з ремонту верстату для відцентрованої заливки МОП
Послуги з ремонту верстату для відцентрованої заливки МОП
Ім'я:
Роман Рибалка
E-mail: [email protected] Телефон: 380931048785 ЄДРПОУ:
45865759

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

165 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з технічного обслуговування газових котлів та внутрішніх систем газопостачання котелень розташованих на об’єктах ГУНП в Черкаській області, (код 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки» національного класифікатора України за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Послуги з технічного обслуговування газових котлів та внутрішніх систем газопостачання котелень розташованих на об’єктах ГУНП в Черкаській області, (код 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки» національного класифікатора України за Д...
Ім'я:
Наталія Янголь
E-mail: [email protected] Телефон: +380506464102 ЄДРПОУ:
40108667
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

97 325,00 грн без ПДВ

Дивитись
Код CPV 50530000-9 по ДК 021:2015 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Капітальний ремонт електродвигуна типу А103-6М 160кВт 1000об/хв.). РПЗ - 2.30
Код CPV 50530000-9 по ДК 021:2015 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Капітальний ремонт електродвигуна типу А103-6М 160кВт 1000об/хв.). РПЗ - 2.30
Ім'я:
Міронов Сергій
E-mail: [email protected] Телефон: 380513642461 ЄДРПОУ:
20915546
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

353 843,33 грн без ПДВ

Дивитись