Послуги щодо перевірки, обробки та відновлення баз даних

Очікувана вартість

97 559,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20933314
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 65009, Одеська область, Одеса, ФОНТАНСЬКА ДОРОГА, будинок 23
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наумович Ігор Сергійович
Володіння мовою:
Телефон:
380482340809
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги щодо перевірки, обробки та відновлення баз даних Тип закупівлі обрано відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022 року

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

1 січ. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 65009, Одеська область, Одеса, вул. Фонтанська дорога, 23, вул. Академічна, 2, 9, вул. Рішельєвська, 28

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 січ. 2023 16:23

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
97 559,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Галькевич О. В.
E-mail: [email protected] Телефон: +380487351181 ЄДРПОУ:
2625709059

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 23 січ. 2023 16:21

Пропозиція

97 559,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дмитро Чаплинський
E-mail: [email protected] Телефон: 380536700448 ЄДРПОУ:
04543507

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

96 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись