Електрична енергія

Згідно підпункту 2 пункту 13 Постанови 1178 від 12 жовтня 2022 року: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: -замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення. Згідно з переліком територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 22 грудня 2022 року: Костянтинівська територіальна громада Краматорського району Донецької області розташована в районі проведення воєнних (бойових) дій (що затверджено наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 22 грудня 2022 року (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 грудня 2022 року за № 1668/39004).

Очікувана вартість

74 500,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43638845
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 85143, Донецька область, Костянтинівський р-н село Іллінівка, вулиця Учбова, будинок 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Алексійцева Юлія Юріївна (Aleksiytseva Yulia Yuriyivna)
Володіння мовою:
Телефон:
+380380627298
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

44 345 Кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 85143, Донецька область, Костянтинівський район, с. Іллінівка, вул. Учбова, 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 січ. 2023 16:36

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
74 500,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Дончук Ольга Анатоліївна
Телефон: 0000000000 ЄДРПОУ:
42086719
18
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Додаток до договору 23 січ. 2023 16:34
Підписаний договір 23 січ. 2023 16:34

Пропозиція

74 500,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП Відокремлений структурний підрозділ "Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Горбенко Світлана Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380459423211 ЄДРПОУ:
41431865

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

93 025,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Дачко
E-mail: [email protected] Телефон: +380955596333 ЄДРПОУ:
23633015

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

122 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Оксана Юрик
E-mail: [email protected] Телефон: +380971624772 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23922802

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

147 000,00 грн без ПДВ

Дивитись