Послуга з поточного ремонту приміщення Комунального некомерційного підприємства "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування реабілітації та паліативної допомоги " ВП 5-а лікарня за адресою м. Львів вул Г Чупринки ,43 (для облаштування укриття) закупівля здійснюється відповідно до ОСОБЛИВОСТEЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування від 12 жовтня 2022 р. № 1178 пп 3 п13. Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:будівництва, реконструкції, капітального або поточного ремонту, облаштування захисних споруд цивільного захисту, у тому числі подвійного призначення, найпростіших споруд, укриттів;

Очікувана вартість

580 620,84 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44625774
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79013, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Марія Деренівська
Володіння мовою:
Телефон:
+380222385890
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуга з поточного ремонту приміщення Комунального некомерційного підприємства "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування реабілітації та паліативної допомоги " ВП 5-а лікарня за адресою м. Львів вул Г Чупринки ,43 (для облаштування укриття)

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

18 січ. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 79013, м. Львів , Чупринки 43

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 січ. 2023 11:37

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
580 620,84 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
36873811

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 січ. 2023 11:38

Пропозиція

580 620,84 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"

Вас може зацікавити

Послуги із благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт елементів благоустрою, а саме: встановлення 50 одиниць вуличних лавок та 25 одиниць урн переворотних на території Новокодацького району міста Дніпра)
Послуги із благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт елементів благоустрою, а саме: встановлення 50 одиниць вуличних лавок та 25 одиниць урн переворотних на території Новокодацького району міста Дніпра)
Ім'я:
Еліна Коваль
E-mail: [email protected] Телефон: +380689973434 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44152814

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

886 600,00 грн без ПДВ

Дивитись
Відновлення дорожнього покриття з асфальтобетону після розриття
Відновлення дорожнього покриття з асфальтобетону після розриття
Ім'я:
Мар'яна Юріївна Канська
E-mail: [email protected] Телефон: +380949180473 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03344326

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

916 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Послуги з поточного ремонту доріжок у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові 2 лоти: Лот №1 Послуги з поточного ремонту доріжки (біля Гроту) у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові; Лот №2 Послуги з поточного ремонту доріжки (біля будиночка садівника) у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові)
ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Послуги з поточного ремонту доріжок у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий...
Ім'я:
Прокопів Наталія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380322601610 ЄДРПОУ:
31804324

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

899 565,00 грн без ПДВ

Дивитись