Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №1

Закупівля здійснюється на підставі пп. 6 п.13 Особливостей: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. (Ідентифікатор закупівлі UA-2023-01-04-001878-a)

Очікувана вартість

502 250,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20565595
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 77500, Івано-Франківська область, місто Долина, вулиця Пачовського, будинок 3
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лесів Ольга Богданівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380347720091
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №1

Код ДК 021:2015: 55523100-3 Послуги з організації шкільного харчування

Кількість:

10 500 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 77503, Івано-Франківська область, місто Долина, вулиця Пачовського 3, вулиця Івасюка,14

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 січ. 2023 08:55

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( банківські )
Опис:
Замовник здійснює оплату Виконавцю у наступному місяці за звітним щомісячно, не пізніше п’яти банківських днів з дня поступлення коштів на розрахунковий рахунок Замовника, на підставі звіту за місяць, завіреного печаткою директора навчального закладу

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
502 250,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Гаф'як Іван Васильович
Телефон: 0668255271 ЄДРПОУ:
3471814238

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

502 250,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Долинський ліцей № 1 Долинської міської ради Івано-Франківської області

Вас може зацікавити

Послуги з організації шкільного харчування (кейтерингові послуги)
Послуги з організації шкільного харчування (кейтерингові послуги)
Ім'я:
Голець Людмила Леонідівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380544623124 ЄДРПОУ:
33158604

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

640 000,00 грн без ПДВ

Дивитись