Послуги з шиномонтажу (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями не відбулися через відсутність учасника процедури закупівлі (ДК 021:2015: 50110000-9, ідентифікатор закупівель UA-2022-12-07-016190-a) замовник має право укласти прямий договір та
оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з шиномонтажу
Код ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 89412, Закарпатська область, с.Оноківці, вул.Головна,57 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 18 січ. 2023 11:46 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 18 січ. 2023 11:46 | |
| Не вказано | 18 січ. 2023 11:46 |
Пропозиція
300 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"Вас може зацікавити
165 833,50 грн без ПДВ
Дивитись465 305,90 грн з ПДВ
Дивитись165 575,00 грн без ПДВ
Дивитись