Електрична енергія

Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Куруючись підпункту 6 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі) за посиланням UA-2022-12-09-021163-a

Очікувана вартість

818 400,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01999265
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 38500, Полтавська область, Диканька, вул. Медична, 42
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дзюба Інна Олександрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380535191148
E-mail:
Факс:
+380535191148

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

125 900 Кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 38500, Полтавська область, смт.Диканька, вул.Медична,42

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 січ. 2023 10:58

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
818 400,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Лелюк Станіслав
Телефон: 0500230414 ЄДРПОУ:
42223804
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 18 січ. 2023 10:57

Пропозиція

818 400,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Диканська лікарня планового лікування"

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 - 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)
ДК 021:2015 - 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)
Ім'я:
Вікторія Салига
E-mail: [email protected] Телефон: +380487641685 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38477737

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

797 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Ім'я:
Наталія Миколаївна Кольба
E-mail: [email protected] Телефон: +380532609579, +380532609579 ЄДРПОУ:
02008951
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 358 700,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Кучер Наталя
E-mail: [email protected] Телефон: 380577253213 ЄДРПОУ:
40848524

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 039 450,50 грн без ПДВ

Дивитись