Послуги з обслуговування (обробки та підтримки) програмного забезпечення

Очікувана вартість

96 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02070743
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49005, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
ТЕРЕЩУК Олеся
Володіння мовою:
Телефон:
380563730868
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з обслуговування (обробки та підтримки) програмного забезпечення

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

160 Година

Період доставки:

1 січ. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 49005, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 січ. 2023 17:45

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
96 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Апіченок О.М.
E-mail: [email protected] Телефон: +380567902347 ЄДРПОУ:
2906311395

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 17 січ. 2023 17:45

Пропозиція

96 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"

Вас може зацікавити

(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з доступу в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційних ресурсів для здійснення перевірки текстів чи документів на предмет схожості з іншими текстами
Послуги з доступу в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційних ресурсів для здійснення перевірки текстів чи документів на предмет схожості з іншими текстами
Ім'я:
Любов Шевченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380671708177 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02070890
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

132 685,67 грн без ПДВ

Дивитись