Електрична енергія

Відповідно до п. 6 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» закупівля без використання відкритих торгів може бути здійсненна коли відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі UA-2022-12-05-004974-a

Очікувана вартість

762 923,14 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41757077
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Білик інна юріївна
Володіння мовою:
Телефон:
+380990632823
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

150 290 Кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 січ. 2023 12:20
Не вказано 16 січ. 2023 12:20

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
762 923,14 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42474208
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 16 січ. 2023 12:20
Додаток до договору 16 січ. 2023 12:20

Пропозиція

762 923,14 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВКМПСТ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 - 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)
ДК 021:2015 - 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)
Ім'я:
Вікторія Салига
E-mail: [email protected] Телефон: +380487641685 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38477737

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

797 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Ім'я:
Наталія Миколаївна Кольба
E-mail: [email protected] Телефон: +380532609579, +380532609579 ЄДРПОУ:
02008951
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 358 700,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Кучер Наталя
E-mail: [email protected] Телефон: 380577253213 ЄДРПОУ:
40848524

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 039 450,50 грн без ПДВ

Дивитись