Електрична енергія

Закупівля здійснена на підставі підпункту 6 п. 13 постанови КМУ від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», якщо «відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)».

Очікувана вартість

2 610 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44127746
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 38500, Полтавська область, Диканський район, селище міського типу Диканька ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 117
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Пантьо Вікторія Анатоліївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380669320808
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

522 000 Кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 38500, Полтавська область, Диканський район, об'єкти відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 січ. 2023 10:50

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 610 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Лелюк Станіслав Євгенович
Телефон: 0532648277 ЄДРПОУ:
42223804
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 12 січ. 2023 10:48
Ліцензія 12 січ. 2023 10:48

Пропозиція

2 610 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради

Вас може зацікавити

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Ім'я:
Наталія Миколаївна Кольба
E-mail: [email protected] Телефон: +380532609579, +380532609579 ЄДРПОУ:
02008951
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 358 700,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія, з розподілом)
ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія, з розподілом)
Ім'я:
Олена Ніщенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380674900346 ЄДРПОУ:
01985400
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 997 299,16 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Молоткова Лілія Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380680289228 ЄДРПОУ:
02142276

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 471 875,00 грн без ПДВ

Дивитись