код ДК 021-2015 (CPV) 09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія для гуртожитків №1, №2, №3, №4 ЧДТУ (універсальна послуга))

Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Місцезнаходження замовника: бул. Шевченка 460, Черкаси, Черкаська область, Україна, 18006. Процедура закупівлі: Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії).

Очікувана вартість

1 730 568,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05390336
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18006, Черкаська область, Черкаси, бул. Шевченка 460
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Павлова Анастасія Ігорівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380472513672
E-mail:
Факс:
+380472710095

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія для гуртожитків №1, №2, №3, №4 ЧДТУ (універсальна послуга)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

1 030 100 Кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Кобзарська, 58, вул. Чехова, 42, вул. Смілянська, 97/1, бул. Шевченка, 333

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 січ. 2023 17:30

Умови оплати

Оплата після події:
дата виставлення рахунку
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 730 568,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кучер Мирослав
Телефон: 0472318831 ЄДРПОУ:
42474208
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

1 730 568,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Черкаський державний технологічний університет

Вас може зацікавити

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Ім'я:
Наталія Миколаївна Кольба
E-mail: [email protected] Телефон: +380532609579, +380532609579 ЄДРПОУ:
02008951
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 358 700,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Кучер Наталя
E-mail: [email protected] Телефон: 380577253213 ЄДРПОУ:
40848524

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 039 450,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Гаркавцева Олена
E-mail: [email protected] Телефон: 380509881130 ЄДРПОУ:
04397112

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

945 632,39 грн без ПДВ

Дивитись