Постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг Класифікація за ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до п.п. 5 (5) п. 13 «ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг Класифікація за ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 29 000 Кіловат-година |
Період доставки:
1 січ. 2023 – 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 66401, Одеська область, м.Ананьїв, вул.Cоборна,30в |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 4 січ. 2023 15:19 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 4 січ. 2023 15:07 |
Пропозиція
179 953,99 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КП Ананьїв-водоканал Ананьївської міської радиВас може зацікавити
91 770,00 грн без ПДВ
Дивитись272 946,17 грн без ПДВ
Дивитись100 068,97 грн без ПДВ
Дивитись