Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобільного транспортного засобу чи його складових (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями не відбулися через відсутність учасника процедури закупівлі (ДК 021:2015: 50110000-9, ідентифікатор закупівель UA-2022-12-13-013618-a) замовник має право укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)

Очікувана вартість

458 333,34 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00131529
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 89412, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Михайло Булина
Володіння мовою:
Телефон:
+380312619861
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями не відбулися через відсутність учасника процедури закупівлі

Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 89421, Закарпатська область, с.Сторожниця, вул.Перемоги, буд.23

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 січ. 2023 10:51

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
458 333,34 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380673103100 ЄДРПОУ:
2493311653

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 січ. 2023 10:52
Не вказано 3 січ. 2023 10:52

Пропозиція

458 333,34 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"

Вас може зацікавити

Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: Mitsubishi L200 (MMCJJKL10LH006011), Mitsubishi L200 (MMBNGV542PH008777), Ford Transit (WF0FXXTTRFRT19920); 50110000-9 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: Mitsubishi L200 (MMCJJKL10LH006011), Mitsubishi L200 (MMBNGV542PH008777), Ford Transit (WF0FXXTTRFRT19920); 50110000-9 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мотот...
Ім'я:
Ларіна Інна Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380577009194 ЄДРПОУ:
14321742
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

229 890,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля «Skoda»
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля «Skoda»
Ім'я:
Костюк Анна Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380372541881 ЄДРПОУ:
45495765

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

265 081,00 грн без ПДВ

Дивитись
ФБМЕС-26П-24-ВО Самоскид КАМАЗ-5511, №ВІ5565АК, ремонт ходової частини
ФБМЕС-26П-24-ВО Самоскид КАМАЗ-5511, №ВІ5565АК, ремонт ходової частини
Ім'я:
Кліпіков Руслан Борисович
E-mail: [email protected] Телефон: 380542719411 ЄДРПОУ:
41149437

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

242 560,00 грн без ПДВ

Дивитись