бензин а-95
додаткові кошти до асигнувань може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару в разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
бензин а-95
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 305 літр |
Період доставки:
22 груд. 2022 – 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 08072, Київська область, с.Бишів, вул.Київська 48 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 2 січ. 2023 16:15 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 2 січ. 2023 16:12 |
Пропозиція
14 945,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Бишівська сільська радаВас може зацікавити
22 000,00 грн без ПДВ
Дивитись23 000,00 грн без ПДВ
Дивитись13 983,33 грн без ПДВ
Дивитись