Компоненти донорської крові

Відповідно до пп.6 п.13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)

Очікувана вартість

2 626 838,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01981514
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 41100, Сумська область, місто Шостка, м.Шостка, вул.Щедріна,1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шкурат-Кремлянець Ольга Миколаївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380544972837
E-mail:
Факс:
+380544972267

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Еритроцити, збіднені на лейкоцити у додатковому розчині

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

180 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 41100, Сумська область, м.Шостка, вул.Щедріна, 1
2

Плазма лейкофільтрована, свіжозаморожена

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

130 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 41100, Сумська область, м.Шостка, вул.Щедріна, 1
3

Еритроцити відмиті

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

2 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 41100, Сумська область, м.Шостка, вул.Щедріна, 1
4

Тромбоцити, аферез 6*10-11 збіднені лейкоцитами

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

2 доза

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 41100, Сумська область, м.Шостка, вул.Щедріна, 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 січ. 2023 16:25
Не вказано 2 січ. 2023 11:39

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( банківські )
Опис:
Розрахунки за кожну партію продукції здійснюються Покупцем у безготівковому порядку шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника на умовах відстрочки платежу, а саме: протягом 5 (п’яти) банківських днів з моменту фактичного отримання Покупцем партії продукції згідно видаткової накладної.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 626 838,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Трофименко Н В
Телефон: 0542770939 ЄДРПОУ:
05481027

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 січ. 2023 16:24

Пропозиція

2 626 838,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство «ШОСТКИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Шосткинської міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Желєзний Костянтин
E-mail: [email protected] Телефон: +380443651928 ЄДРПОУ:
45013109
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 749 990,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Хмельницька Наталя Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380445633879 ЄДРПОУ:
01981738

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 372 773,84 грн без ПДВ

Дивитись
Медичні вироби (Бинт марлевий медичний нестерильний 5 м х 10 см, тип 17; Бинт марлевий медичний нестерильний 7 м х 14 см, тип 17; Бинт тканинний медичний нестерильний 5м х 14 см; Вата медична гігієнічна нестерильна, зигзагоподібна стрічка, 100 г; Пластир бактерицидний (на бавовняній основі) 2,5 × 7,6 см; Пластир медичний бавовняний з краями зигзаг, в котушці, 2 см х 5 м; Пов’язка для фіксації катетера внутрішньовенного з подушечкою, неткана, стерильна 6 х 8 см; Пов’язка для фіксації катетера з подушечкою, плівкова, стерильна, 8,5х10 см; Серветка марлева медична стерильна, 45 см х 29 см, 4 шари №1; Серветка марлева стерильна 16 см х 14 см 4 шар. №1) згідно ДК 021:2015 код 33140000-3 Медичні матеріали
Медичні вироби (Бинт марлевий медичний нестерильний 5 м х 10 см, тип 17; Бинт марлевий медичний нестерильний 7 м х 14 см, тип 17; Бинт тканинний медичний нестерильний 5м х 14 см; Вата медична гігієнічна нестерильна, зигзагоподібна стрічка, 100 г; Пластир бакт...
Ім'я:
Пономаренко Світлана Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442358042 ЄДРПОУ:
39007616
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 178 416,67 грн без ПДВ

Дивитись