Поточний ремонт приватного будинку за адресою :Київська обл., Фастівський р-н, с. Лубське, вул. Лубська буд.5.
здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до п.п.4п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Поточний ремонт приватного будинку за адресою :Київська обл., Фастівський р-н, с. Лубське, вул. Лубська буд.5.
Код ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
26 груд. 2022 – 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 08072, Київська область, с.Бишів, вул.Київська 48 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 29 груд. 2022 15:39 | |
| Не вказано | 29 груд. 2022 15:40 |
Пропозиція
206 643,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Бишівська сільська радаВас може зацікавити
203 119,00 грн без ПДВ
Дивитись128 083,33 грн без ПДВ
Дивитись239 230,83 грн без ПДВ
Дивитись