Провід телефонний BRJ-124

Очікувана вартість

2 910,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081394
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Голованова Тетяна Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380444652444
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Провід телефонний BRJ-124. Філією «Центральна станція зв'язку » Акціонерного товариства «Українська залізниця» було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю за кодом ДК 021-2015: 44320000-9 «Кабелі та супутня продукція» Провід телефонний BRJ-124 за № UA-2022-12-01-016426-a, які було відмінено через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі).

Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Кількість:

500 метри

Період доставки:

26 груд. 2022 – 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 01030, Київська область, Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЛИПИНСЬКОГО, будинок 5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 груд. 2022 14:13

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 910,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
37081394

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 29 груд. 2022 14:13

Пропозиція

2 910,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 – 44320000-9 – Кабелі та супутня продукція (Провід ПВС 2х1,0 мм2 – 44321000-6)
ДК 021:2015 – 44320000-9 – Кабелі та супутня продукція (Провід ПВС 2х1,0 мм2 – 44321000-6)
Ім'я:
Лисенко Валерія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
02071100
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 850,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 – 44320000-9 – Кабелі та супутня продукція (Провід силовий ШВВП 2х0,75 мм2, провід силовий ШВВП 2х0,5 мм2 – 44320000-9)
ДК 021:2015 – 44320000-9 – Кабелі та супутня продукція (Провід силовий ШВВП 2х0,75 мм2, провід силовий ШВВП 2х0,5 мм2 – 44320000-9)
Ім'я:
Лисенко Валерія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
02071100
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 800,00 грн без ПДВ

Дивитись
Конектор RJ-45 UTP Cat.5e; З’єднувач RJ-45 Cat.6 (coupler)
Конектор RJ-45 UTP Cat.5e; З’єднувач RJ-45 Cat.6 (coupler)
Ім'я:
Тетяна Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380635323849 ЄДРПОУ:
23313948
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 158,12 грн з ПДВ

Дивитись