Природний газ (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного
стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі). При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі))
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газ
|
Кількість: 37 400 метри кубічні |
Період доставки:
до 31 бер. 2023
|
Місце доставки: Україна, 90202, Закарпатська область, місто Берегове, у загальному потоці природний газ у внутрішній точці виходу з газотранспортної системи |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 27 груд. 2022 15:48 | |
| Електронний підпис | 27 груд. 2022 15:50 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 27 груд. 2022 15:50 | |
| Підписаний договір | 27 груд. 2022 15:50 |
Пропозиція
619 115,49 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника БЕРЕГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ЕСЕ ТОМАША БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
774 998,04 грн без ПДВ
Дивитись667 893,50 грн без ПДВ
Дивитись494 828,83 грн без ПДВ
Дивитись