ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 09310000-5 – електрична енергія (Постачання електричної енергії до об’єктів КП ВУВКГ)

Закупівля здійснюється в порядку, передбаченому підпунктом 12 пункту 13 Постанови КМУ від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу у разі, коли здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг для забезпечення функціонування об’єктів критичної інфраструктури.

Очікувана вартість

17 569 827,60 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

Після набрання чинності постановою НКРЕКП від 21.12.2022 № 1788 «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО», що передбачає поетапне підвищення вартості послуг з передачі електроенергії протягом 2023 року, очікувана вартість закупівлі змінилась, як і умови договору, що потребували суттєвого коригування, зокрема ціна договору. Враховуючи неможливість внесення необхідних змін в уже оприлюднену інформацію і відсутність потреби в закупівлі електроенергії на оголошених раніше умовах, уповноважена особа вирішила відмінити оголошену закупівлю.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 січ. 2023 17:15
Електронний підпис 18 січ. 2023 17:17

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03352716
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 41600, Сумська область, місто Конотоп, вулиця Генерала Тхора, 31
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Демидова Яна Юріївна (Demidova Yana )
Володіння мовою:
Телефон:
+380544766186
E-mail:
Факс:
+380544723477

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 09310000-5 – електрична енергія (Постачання електричної енергії до об’єктів КП ВУВКГ)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

3 670 000 Кіловат-година

Період доставки:

1 січ. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 41600, Сумська область, місто Конотоп, за місцезнаходженням об'єктів Замовника

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( календарні )
Опис:
Надані Постачальником рахунки за фактично відпущену електричну енергію, на підставі підписаних Сторонами Актів приймання-передачі, підлягають оплаті Споживачем до 20 (двадцятого) числа місяця, наступного за розрахунковим, однак, в будь-якому разі, строк на оплату виставленого рахунку не може бути меншим 5 (п’яти) робочих днів з дати отримання його Споживачем. В разі доцільності чи необхідності, з метою забезпечення стабільної співпраці, оплата може вноситись Споживачем частинами чи на умовах попередньої оплати. У разі наявності обґрунтованих ускладнень в фінансово-матеріальному становищі Споживача, що не дає можливості останньому провести своєчасні розрахунки за спожиту електроенергію, Постачальник погоджується надавати Споживачу відстрочку платежу виставленого за звітний період рахунку строком до 90 днів без нарахування пені чи інших штрафних санкцій.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
17 569 827,60 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Гоменюк Андрій Миколайович
Телефон: +380957976237 ЄДРПОУ:
44238503
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Немає завантажених документів

Пропозиція

17 569 827,60 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства

Вас може зацікавити

Ім'я:
Штатна Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: 380979316888 ЄДРПОУ:
03352935

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 733 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Шовкун Оксана
E-mail: [email protected] Телефон: 380564930920 ЄДРПОУ:
03364234

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

20 905 460,52 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія)
ДК 021:2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія)
Ім'я:
Данильченко Ольга Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380636390696 ЄДРПОУ:
40996564

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

17 436 588,90 грн без ПДВ

Дивитись