ДК 021-2015 -31120000-3 - Генератори (генератор бензиновий)

Згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).

Очікувана вартість

2 204 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40349068
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79011, Львівська область, місто ЛЬвів, вулиця Д.Вітовського ,18
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олексин Наталія Андріївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380322613710
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Генератор бензиновий GENERGY 7000W

Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори

Кількість:

8 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 79011, Львівська область, місто Львів, вул.Д.Вітовського, 18
2

Генератор бензиновий GENERGY 5500W

Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 79011, Львівська область, місто Львів, вул.Д.Вітовського, 18

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 груд. 2022 15:37

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 204 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Заворітний Юрій Вікторович
Телефон: 380989822376 ЄДРПОУ:
3462007350

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 груд. 2022 15:36

Пропозиція

2 204 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській

Вас може зацікавити

Генератори (Генераторна установка потужністю 60-100 кВт, номінальною напругою 380 В, кількість фаз - 3) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори
Генератори (Генераторна установка потужністю 60-100 кВт, номінальною напругою 380 В, кількість фаз - 3) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори
Ім'я:
Ліля Крошна
E-mail: [email protected] Телефон: +380984084314 ЄДРПОУ:
35823471
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 793 332,50 грн без ПДВ

Дивитись
Дизель генератор ESTAR QC 70 SA (У всепогодному кожусі, ном. потужність 50 кВт, АВР, зимовий пакет, GSM онлайн моніторинг SCADA), Дизель генератор ESTAR QC 125 SA (У всепогодному кожусі, ном. потужність 90 кВт, АВР, зимовий пакет, GSM онлайн моніторинг SCADA), Дизель генератор ESTAR QC 150 SA (У всепогодному кожусі, ном. потужність 108 кВт, АВР, зимовий пакет, GSM онлайн моніторинг SCADA)
Дизель генератор ESTAR QC 70 SA (У всепогодному кожусі, ном. потужність 50 кВт, АВР, зимовий пакет, GSM онлайн моніторинг SCADA), Дизель генератор ESTAR QC 125 SA (У всепогодному кожусі, ном. потужність 90 кВт, АВР, зимовий пакет, GSM онлайн моніторинг SCADA),...
Ім'я:
Валентин Ткаченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380666128684 ЄДРПОУ:
14323646
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 838 700,00 грн з ПДВ

Дивитись
Дизель-генераторна установка із встановленням, монтажем та пусконалагоджувальними роботами
Дизель-генераторна установка із встановленням, монтажем та пусконалагоджувальними роботами
Ім'я:
Тетяна Вознюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380413050608 ЄДРПОУ:
22066436

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 483 333,33 грн без ПДВ

Дивитись