постачання електричної енергії (надання універсальної послуги)

Відповідно до абзацу 4 частини 5 п.13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн.,послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис.грн., робіт, вартість яких становить або перевищує 1.5 млн. грн., може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.

Очікувана вартість

132 616,60 грн

з ПДВ
Підписання форми оголошення звіту КЕП
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03534765
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 65026, Одеська область, Одеса, вул.Ланжеронівська, буд.4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Крісілова Галина Федорівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380487220171
E-mail:
Факс:
+380487220171

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

постачання електричної енергії (надання універсальної послуги)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

20 000 кіловат

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 65026, Одеська область, м.Одеса, вул.Ланжеронівська 4

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
132 616,60 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Одеський археологічний музей Національної академії наук України

Вас може зацікавити

Ім'я:
Горбенко Світлана Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380459423211 ЄДРПОУ:
41431865

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

93 025,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Дачко
E-mail: [email protected] Телефон: +380955596333 ЄДРПОУ:
23633015

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

122 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Качаненко Оксана Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380508320609 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01999265

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

158 333,33 грн без ПДВ

Дивитись