Канцелярські товари

Очікувана вартість

20 640,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081394
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Голованова Тетяна Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380444652444
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Канцелярські товари. Філією «Центральна станція зв'язку » Акціонерного товариства «Українська залізниця» було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю за кодом ДК 021-2015: 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» (Канцелярські товари) за № UA-2022-11-11-004301-a, які було відмінено через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі).

Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

Кількість:

4 380 штуки

Період доставки:

19 груд. 2022 – 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 01030, Київська область, Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЛИПИНСЬКОГО, будинок 5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 груд. 2022 15:36

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
20 640,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
25551379
39
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 22 груд. 2022 15:36

Пропозиція

20 640,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ганна НОВИЦЬКА
E-mail: [email protected] Телефон: 380677885204 ЄДРПОУ:
05458353

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

16 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Баранник Олександр Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380954823724 ЄДРПОУ:
41847154
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

15 390,38 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Фурс Інга
E-mail: [email protected] Телефон: +380506318196 Веб сайт: ЄДРПОУ:
19480600
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

17 500,00 грн без ПДВ

Дивитись